اتمام آزمون‌ های متمرکز پایان نیم سال اول دانشگاه علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اتمام آزمون هماهنگ و متمرکز این دانشگاه به صورت غیرحضوری (برخط) در ۳۲ استان خبر داد.

به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن محمدزاده از برگزاری موفق آزمون متمرکز پایان نیم سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری (برخط) خبر داد.

وی افزود: آزمون‌های متمرکز پایان ترم دوره‌های علمی کاربردی در نوبت اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ طی هشت روز متوالی با ۲۵ عنوان دروس مهارت مشترک و عمومی در دو مقطع کاردانی (۱۴ درس) و کارشناسی (۱۱ درس) که از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۷ دی ماه مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون به طور همزمان و به صورت غیرحضوری (برخط) در کل کشور آغاز و در تاریخ ۵ بهمن ماه سالجاری پایان یافت.

وی از برگزاری آزمون هماهنگ و متمرکز به صورت غیرحضوری (برخط) در ۳۲ استان برای ۲۵ عنوان درس با تعداد ۲۵۲۴۸۰ نفر درس خبر داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: در این آزمون‌ها به منظور مساعدت با دانشجویان برای هر عنوان درس دو نوبت آزمون در نظر گرفته شده بود تا چنانچه دانشجو به هر دلیلی (قطعی برق، اینترنت و …) نتوانست آزمون اول را به پایان برساند می‌توانست در آزمون نوبت دوم شرکت کند.

وی بیان کرد: تمامی فرآیند برگزاری آزمون‌های متمرکز غیرحضوری (برخط) از طریق «سامانه آزمون متمرکز» انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد اعلام شد

پنجشنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۹
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته بهمن ماه ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها