کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی عمومی MHLE از 3تا 5 مرداد ماه

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارت ورود به جلسه پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE در روزهای سوم تا پنجم مرداد ماه توزیع می‌شود.

سید سعید هاشمی نظری اظهار داشت: داوطلبان این آزمون برای دریافت توزیع کارت ورود به جلسه و تکمیل فرم خوداظهاری از ساعت ۹ صبح روز جمعه سوم مرداد تا ساعت ۹ صبح روی یکشنبه پنجم مرداد فرصت دارند نسبت به دریافت کارت اقدام کنند. داوطلبان همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه، ملزم به تکمیل فرم خوداظهاری برای حضور در آزمون هستند.

پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت در ۲۶ حوزه امتحانی در روز سه‌شنبه هفتم مرداد برگزار می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است. این دوره از آزمون شامل ۲۳ حوزه به صورت الکترونیک و سه حوزه به صورت کاغذی برگزار خواهد شد.

معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه به نقل از وی آورده است: برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام  Certification Code بوده که در بالای آن درج می‌شود و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «تأیید کارنامه» یا Check Certificate Validity) قابل استعلام است؛ بنابراین، کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد.

مراجع گوناگون (دانشگاه ها و سازمان ها) می‌توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.

به دلیل ضرورت برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالنهای برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ۸:۳۰ بسته و از ورود افرادِ دیرآمده، جلوگیری خواهد شد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهلت ثبت‌نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی تا سوم مرداد ۹۹

سه شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۹
دانشگاه شهید بهشتی مهلت ثبت‌نام در دوره تکمیل ظرفیت پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را تا سوم مرداد ۹۹ اعلام کرد. به استناد آیین‌نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی‌ارشد» و ضوابط و مقررات وزارت علوم و همچنین دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعدادهای درخشان دانشگاه، […]

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها