زمان شروع سال تحصیلی جدید از شنبه آغاز می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سال تحصیلی جدید به شکل حضوری از روز شنبه ۱۵ شهریور ماه آغاز می‌شود، گفت : دانش آموزان باید برای سال تحصیلی جدید و حضورشان با مدیران مدارس هماهنگ باشند.

محسن حاجی میرزایی روز پنجشنبه در حاشیه رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموزشی (شاد) در اردوگاه شهید باهنر تهران در جمع خبرنگاران با بیان تلاش‌ها برای آماده شدن شرایط برای شروع موفق سال تحصیلی، گفت: تقریبا همکاران من در سراسر کشور وقت خود را گذاشته اند که مدارس را برای استقبال از دانش آموزان آماده کنند.

وزیر آموزش و پرورش افزود:در شروع سال تحصیلی جدید با توجه به شیوع کرونا، اصل بر شرکت حضوری دانش آموزان است، سال تحصیلی جدید متفاوت است. دو سوم سال تحصیلی گذشته را به‌شکل حضوری برگزار و برای یک سوم پایانی به‌طور مجازی و روش‌های آموزش غیر حضوری را اجرا کردیم.

وی ادامه داد: بنابراین روز پانزدهم شهریور آموزش در همه مدارس کشور به شکل حضور خواهد بود اما چون ملزم به اجرای پروتکل‌های مورد نیاز برای سلامت دانش آموزان هستیم، دانش آموزان مدارسی که تعداد دانش آموزانشان از تعداد مجاز  بیشتر باشد ناگزیر هستیم گروه بندی کنیم و به نوبت دانش آموزان در روزهای متفاوت در مدرسه حضور خواهند داشت که این امر توسط مدیران مدارس به دانش آموزان اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

18 شهریورآخرین مهلت ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه کاربردی

پنجشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی که از 10 شهریور آغاز شد تا 18 شهریورماه ادامه دارد.

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها