نحوه برگزاری امتحانات دانشگاه امیرکبیراعلام گردی

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برگزاری امتحانات این دانشگاه به صورت حضوری از هفتم تیرماه آغاز می‌شود و در ابتدا دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سپس مقطع کارشناسی امتحان می‌دهند.

احمد معتمدی گفت: با توجه به ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص وضعیت ناشی از شیوع بیماری کرونا و برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی۹۹-۱۳۹۸ دانشگاه ها با تمهیدات اتخاذ شده آزمون  به صورت حضوری برگزار می شود و ممکن است در موارد استثنا  و موردی به صورت مجازی برگزار شود.

وی ادامه داد: برگزاری امتحانات دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از هم جداسازی شده است به صورتی که در ابتدا امتحانات مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد و سپس امتحانات دوره کارشناسی برگزار می شود تا تراکم فضای فیزکی محل آزمون و خوابگاه ها کاهش پیدا کند.

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد در چند مرکز استان و حتی استان هایی که وضعیت قرمز دارند به صورت همزمان امتحانات برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امتحانات مقطع کارشناسی دانشگاه تهران از 5تیرحضوری برگزار می‌شود

شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای در خصوص نحوه برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ اعلام کرد: امتحانات دروس مقطع کارشناسی به صورت حضوری و برنامه زمان‌بندی اعلام شده برای هر درس، از تاریخ پنجم تیرماه برگزار می‌شود.

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها