زمان برگزاری آزمون آنلاین آزمایشی دانشجویان کارشناسی پیام نور

رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور زمان برگزاری آزمون آنلاین آزمایشی دروس عمومی دانشجویان کارشناسی این دانشگاه را اعلام کرد.

دانشگاه به منظور آشنایی دانشجویان با محیط آزمون آنلاین و همچنین اطلاع از تاریخ دروس عمومی که قرار است امتحان دهند، آزمون آزمایشی دروس عمومی را در روز دوشنبه ۲۴ آذرماه سال جاری راس ساعت ۱۰ صبح، به صورت آنلاین و سراسری برگزار می کند. همچنین پس از آزمون آزمایشی یاد شده سامانه در دسترس بوده و امکان ورود دانشجویان به سامانه  آزمون و بررسی وضعیت دروس امتحانات عمومی فراهم است.

وی افزود: این اقدام در جهت کاهش استرس و ایجاد امنیت خاطر برای دانشجویان در زمان امتحان اصلی صورت می گیرد و دانشجویان با ورود به محیط آزمون می توانند پرسش های احتمالی خود را از طریق شماره های پشتیبانی که در فایل راهنمای (پیوست) وجود دارد، مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو درخصوص تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام قراردادی به 16 دی ماه

چهارشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۹
به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدام قراردادی گروه صنعتی ایران خودرو  سال 1399 می‌رساند، با توجه به وجود افراد مشترک ثبت نام کننده در این آزمون و آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام‌نور سال 1399 (در روز جمعه مورخ 99/11/17)، برگزاری آزمون استخدام قراردادی گروه صنعتی ایران خودرو به […]

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها