فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز

موسسه آموزش عالی زند شیراز به صورت بدون آزمون و با شرط معدل در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته)، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد (با آزمون) جهت پذیرش دانشجو اقدام می نماید. این دانشگاه به دلیل رشته های متنوعی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می دهد، باعث جذب بسیاری از داوطلبان در چند سال اخیر شده است. موسسه آموزش عالی زند شیراز از افرادی که دارای مدرک دیپلم دبیرستان و یا هنرستان می باشند جهت ادامه تحصیل در ۵۰ رشته متنوع جذب می نماید.

اعتبار مدرک موسسه آموزش عالی زند شیراز

یکی از مواردی که برای بسیاری از داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز را دارند بسیار مهم است و خواهان آگاهی از آن هستند، آگاهی از میزان اعتبار مدرک دانشگاه است.در این خصوص به اطلاعتان می رسانیم که با توجه به اینکه موسسه آموزش عالی زند شیراز تحت نظارت وزارت علوم می باشد بنابراین مدارک ارائه شده از این دانشگاه به دانشجویان کاملا معتبر و قابل استفاده در سایر ارگان ها و سازمان ها خواهد بود.اخبار تکمیلی از این لینک دنبال کنید.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور

در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه زند شیراز را دارید توجه داشته باشید که داشتن دیپلم نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید،دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش از شرایط ثبت نام خواهد بود. ضمن اینکه نیازی به ارائه مدرک پیش دانشگاهی نخواهد بود. همچنین با توجه به اینکه طبق روال هرساله ثبت نام دانشگاه زند شیراز به دو صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می شود، بنابراین داوطلبان ورودی مهر ماه می بایست در مرداد ماه اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند، ضمنا برای بعضی از گروه ها تحصیل در این دانشگاه رایگان خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه زند شیراز همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ به مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

۰۷۱-۳۶۱۰۶ داخلی ۱۳۳
یا
۰۷۱-۳۶۳۲۲۶۷۲

لیست رشته ها

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ثبت‌نام فراخوان دکتری بدون آزمون سال تحصیلی99-98 دانشگاه شهید بهشتی

سه شنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
ثبت‌نام فراخوان دکتری بدون آزمون سال تحصیلی99-98 دانشگاه شهید بهشتی آغاز شد.

ارتباط با ما

دسترسی سریع

[covid-data]

برچسب‌ها